10% medlemsrabatt på hela sortimentet
Mylla.se
Sök efter produkter...
Grönkål | Mylla
Alla kategorier
Frukt & Grönt
Kålväxter
Grönkål
Kålväxter
Frukt & Grönt
Kategorier
Nyheter
Recept
Medlemskap
Om Mylla
Alla
185
Grönsaker
59
Potatis & lök
35
Kålväxter
32
Färska örter
18
Fermenterat
14
Frukt
11
Bär
9
Ärter & baljväxter
3
Grönsakskassar
2
Alla
32
Spetskål
5
Grönkål
5
Blomkål
4
Vitkål
4
Svartkål
3
Broccoli
3
Rödkål
3
Savoykål
1
Purpurkål
1
Fänkål
1
Kålrabbi
1
Pak Choi
1
Kålväxter
32
Grönkål
5
Populära
Filtrera
Grönkål 250g - KRAV
Bondekocken
39 kr
156 kr/kg
Grönkål - KRAV
Vegostan
61 kr
244 kr/kg
Grönkål - KRAV 200g
Solmarka Gård
35 kr
175 kr/kg
Grönkål KRAV 250g
Tångagård
37 kr
148 kr/kg
Purpurkål i knippe - KRAV
Bondekocken
37 kr
148 kr/kg