10% medlemsrabatt på hela sortimentet
Mylla.se
Sök efter produkter...
Ärter & baljväxter | Mylla
Alla kategorier
Frukt & Grönt
Ärter & baljväxter
Frukt & Grönt
Frukt & Grönt
Kategorier
Nyheter
Recept
Medlemskap
Om Mylla
Alla
185
Grönsaker
59
Potatis & lök
35
Kålväxter
32
Färska örter
18
Fermenterat
14
Frukt
11
Bär
9
Ärter & baljväxter
3
Grönsakskassar
2
Ärter & baljväxter
3
Populära
Filtrera
Ärter - KRAV 2,5kg (FRYST)
Magnihill
160 kr
64 kr/kg
Ärter - KRAV 350g (FRYST)
Magnihill
27 kr
77,14 kr/kg
Ärter 270g (FRYST)
Magnihill
16 kr
59,26 kr/kg